sobota, 25 maja, 2024

W Internecie funkcjonuje wiele sklepów sprzedających różne modele okularów przeciwsłonecznych. Kształty oraz połączenia kolorystyczne zaskoczyć mogą niejednego tradycjonalistę, a także osoby ceniące sobie ekstrawagancję.

W tym sezonie najmodniejsze będą okulary z podnoszonymi szkłami o ciemnej lub pastelowej barwie, złożone z dwóch rodzajów szkieł. Podnoszone szkła o ciemniejszej strukturze zamontowane są na konstrukcji okularów za pomocą bardzo małych zawiasów, dzięki czemu trzymają się stabilnie. bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów sklepów internetowych cieszą się klasyczne „lenonki”. Pasują one do wszystkiego, a poza tym schowane do przestronnej torby nie będą zajmowały zbyt wiele miejsca i trudniej będzie je zgubić.

Projektanci prześcigają się w opracowywaniu nowoczesnych kształtów okularów. Okulary w kształcie dwóch rozłożonych kart do gry robią zawsze ogromne wrażenie na miłośnikach baśni, horrorów oraz opowieści z dreszczykiem. Ten typ okularów założyć można na imprezę lub prywatkę u przyjaciół. W pracy, jeśli zależy nam na poważnym traktowaniu, raczej się nie sprawdzą.

Zainteresowaniem cieszą się okulary z kolorowymi szkłami. Na szczęście są także tanie, dlatego wiele zamówień zawiera prośby o zakupienie kilku sztuk od razu. Okulary w pastelowych kolorach świetnie pasują do nauczycielskiej, pastelowej spódnicy lub do koszuli w odcieniach tropików. Nie trzeba już do nich dodawać żadnej biżuterii, aby nie przytłoczyć całości stylizacji. Sklepy internetowe sprzedające nowoczesne okulary do każdej zakupionej pary dołączają praktyczne etui.

1 Comment

Domka 12 marca 2018 at 13:59

teraz można fajne modele znaleźć 😀

Leave a Comment