sobota, 25 maja, 2024

Włoski styl ubierania jest popularny od wielu lat, kobiety bardzo chętnie go wybierają ze względu na to, że od dawna jest uważany za synonim damskiej elegancji oraz ponadczasowego gustu, co sprawia, że tak naprawdę nigdy nie traci na popularności. Italian chic ma jeszcze kilka zalet, które są doceniane przez kobiety z całego świata w tym i naszego kraju, jakie to więc zalety? 

Zalety włoskiego stylu

Najważniejszą zaletą włoskiego stylu ubierania jest podkreślanie kobiecych wdzięków, aby noszone kreacje zapewniały poczucie włoskiego temperamentu i wdzięku, panie powinny wybierać ubrania, które są jak najbardziej wzorowane na tym stylu, dlatego właśnie powstała kolekcja Bastet, która ma wszystkie cechy włoskiej mody. Kolejną zaletą jest to, że moda włoska przy uwydatnianiu kobiecego ciała nieodnośni się z tym w sposób wulgarny, tworząc kreacje, które z jednej strony są wyważone, a z drugiej podkreślają kobiecą figurę.

Styl włoski a nasza pogoda

Jak wiadomo Włochy to słoneczny kraj, gdzie temperatura jest zazwyczaj na dużym plusie, a kobiety najczęściej widywane są lekkich ubraniach typu sukienki lub zwiewne koszule. W naszym klimacie nie ma co liczyć na to, że przez cały rok będzie można chodzić w lekkich ubraniach, ale na szczęście moda włoska myśli o wszystkich i wprowadziła także wiele kreacji, które mogą towarzyszyć kobietą w chłodne jesienne dni. Płaszcze Bastet świetnie będą podkreślały kobiecą figurę, a przy tym są wyborem niezwykle eleganckim, które można założyć na spotkanie biznesowe, kolacje w miłym towarzystwie lub zwykłe wyjście ze znajomymi na miasto, prościej mówiąc, pasuje na każdą okazję. Do wspomnianego płaszczu świetnie sprawdzą się także spodnie we włoskim stylu, mogą to być czarne obcisłe rurki, które doskonale podkreślają sylwetkę. Do kompletu brakuje tylko czarno białej bluzki i biżuterii które, stworzą ze spodniami i płaszczem klasyczną kreację z pewnością wyróżniającą się z tłumu.

0 Comments

Leave a Comment