sobota, 25 maja, 2024

Wbrew powszechnej opinii to niełatwe zadanie. Staniki różnią się od siebie przecież nie tylko kolorami. Trudno jest znaleźć swój rozmiar, tym bardziej, że każda firma produkuje biustonosze wg nieco innej rozmiarówki.

Liczy się także kształt stanika. Niełatwo jest teraz wybrać spośród dostępnych w sklepach z bielizną coś dla siebie. Tego, w co możemy ubrać nasze piersi jest coraz więcej. Skąd mamy wiedzieć, czy wybrać push up czy może balkonetkę? W dokonaniu odpowiedniej decyzji coraz częściej pomagają nam braffiterki. To one dopasowują stanik do naszych piersi. Przecież dobierania biustonosza musimy się nauczyć.

Choć zadanie wydaje się łatwe, wcale takie nie jest. By określić swój rozmiar trzeba się najpierw wymierzyć. Musimy znać swój obwód pod biustem. To on stanowi pierwszą część rozmiaru stanika. Jeśli w tym miejscu mierzymy 72 cm to nie zawyżamy ten wartości, ale obniżamy ją do 70 cm. Miarę musimy wziąć też z obwodu piersi. Zdejmujemy ja w najszerszym miejscu. Dzięki tym wymiarom poznamy swój rozmiar. Kiedy mamy już te podstawowe informacje śmiało możemy iść do sklepu kupić dla siebie biustonosz.

Warto też wiedzieć, jak poprawnie go zakładać. Musimy pamiętać, by do stanika włożyć całe piersi. Często wylewają się na boki, do czego nie powinnyśmy dopuścić. Jeśli nie chcemy zniekształcić sobie piersi, powinnyśmy też unikać staników typu push up. Taka bielizna jest zarezerwowana na specjalne uroczystości kiedy chcemy wyglądać lepiej. Balkonetki nadają się przede wszystkim dla pań o małym biuście. Świetnie go podkreślą i optycznie powiększą. Jak widać w sklepach z bielizną każda z nas znajdzie coś dla siebie.

1 Comment

neśka 19 marca 2018 at 14:57

super rady 🙂

Leave a Comment