sobota, 25 maja, 2024

Chociaż handel podróbkami jest nielegalny, ponieważ producent i sprzedawca mogą narazić się wtedy na konsekwencje karne, to jednak nadal można spotkać się powszechnie, także w internecie. Jak nie narazić się na zakupienie podrobionych ubrań online? Sprawdź te porady przed złożeniem swojego zamówienia!

Uważaj na produkty w podejrzanie niskich cenach

Oryginalne produkty sygnowane znanymi logo mogą sporo kosztować. Właśnie dlatego wiele osób, które chcą kupić markowe koszulki, bluzy, buty czy jeansy szukają ich w niskich cenach.

Rzeczywiście, produkty od znanych marek można kupować w wyprzedażowych cenach, na przykład w sklepie internetowym FrankShop.pl, jednak trzeba pamiętać o tym, że bardzo niska cena w porównaniu z produktem bez rabatu może oznaczać, że mamy do czynienia z podróbką.

Gdy zatem sprzedający oferuje ubrania czy buty, które kosztują w sprawdzonych sklepach znacznie więcej, zazwyczaj oznacza to, że jego asortyment to podróbki.

Sprawdź pozostały asortyment sprzedającego

Aby upewnić się, że sklep oferuje artykuły podrobione, można także sprawdzić jego pozostały asortyment. Zazwyczaj sprzedający oferuje wtedy produkty innych znanych marek, w różnych rozmiarach i kolorach do wyboru. Wszystkie z nich mają równie niskie ceny.

Poszukaj opinii klientów o sklepie

Jeżeli chcesz kupić oryginalne ubrania i buty online, ale nie chcesz przepłacać, w takim przypadku warto sprawdzić opinie na temat sklepu.

Dobry sklep internetowy powinien mieć pozytywne noty od kupujących. Gdy w sieci można znaleźć negatywne informacje na jego temat lub też nie ma ich w ogóle, lepiej zrezygnować z zakupów.

Informacje na temat oryginalności asortymentu sklepu można uzyskać także na forach internetowych, w mediach społecznościowych. Wystarczy zadać pytanie, aby otrzymać odpowiedź rozwiewającą wątpliwości dotyczące konkretnych sklepów.

Wybierz godny zaufania sklep internetowy

Aby zrobić udane zakupy i nie narazić się na zakupienie podróbek, warto postawić na sprawdzone sklepy internetowe, na przykład na sklep FrankShop.pl. To właśnie w nim można kupić markowe ubrania i dodatki od jednych z najlepszych marek, między innymi Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Lacoste, Versace Jeans, Replay, Pinko, Dsquared2, Guess.

Sklep internetowy FrankShop.pl prowadzi sprzedaż markowych produktów z gwarancją zadowolenia. Jego asortyment to wyłącznie oryginalne ubrania, buty i dodatki, także z najnowszych sezonów, które dostępne są z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Sklep błyskawicznie realizuje zamówienia i daje aż 90 dni na zwrot produktów.

0 Comments

Leave a Comment