czwartek, 29 lutego, 2024

Nieskazitelna cera to marzenie każdej z nas. Skóra twarzy bez niedoskonałości to rzadkość. Jednak każda kobieta dąży do ideału i pragnie wyglądać pięknie. Często zwykły podkład nie radzi sobie z naszymi problemami skórnymi, a puder nie poprawia naszego wyglądu, lecz podkreśla wady. Wtedy warto sięgnąć po korektor.

W drogeriach dostępne są różnego rodzaju kosmetyki. Niektóre korektory nadają się tylko pod oczy. Zwykle z małym pędzelkiem, nakłada się je na cienie pod oczami. Taki kosmetyk kryje sińce i sprawia, że wyglądamy dobrze nawet po nieprzespanej nocy. Każda kobieta powinna mieć go w swojej kosmetyczce. Jest niezbędny podczas makijażu, szczególnie wśród dorosłych pań. Młodsze dziewczyny zwykle sięgają po korektor, by ukryć krostki i zaczerwienienia. Wtedy przyda się kosmetyk nie tylko w cielistym tonie. Czerwone wypryski i popękane naczynka krwionośne najlepiej ukryje korektor w kolorze zielonym. Kiedy rozprowadzamy go na skórze i przykryjemy podkładem, naszą cera będzie wyglądać idealnie.

Zielone korektory najłatwiej kupić w całych zestawach. Kompleksowy korektor znajdziemy bowiem na drogeryjnych półkach w całym komplecie. Zwykle w opakowaniu znajdują się cztery kolory: beżowy, różowy, zielony i brązowy. Dzięki ich działaniu, umiejętnemu stosowaniu, a czasem mieszaniu, cera wygląda naprawdę pięknie. Różowy ma kryć sińce pod oczami, a zielony zaczerwienienia. Krostki i problemy z trądzikiem ukryjemy dzięki nałożeniu beżowego kosmetyku. Brąz znajdujący się w zestawie służy do modelowania twarzy. Korektor ma naprawdę kompleksowe zastosowanie i każda kobieta powinna go mieć.

1 Comment

tośka 19 marca 2018 at 15:03

korektor to podstawowa rzecz w mojej kosmetyczce, tylko należy pamiętać żeby nie przesadzić z ilością bo potem się robi taka tapeta, że aż komedia 😉

Leave a Comment