niedziela, 14 kwietnia, 2024

W Polsce coraz większą popularnością cieszą się portale randkowe.Ludzie już coraz rzadziej oglądają porno w internecie, a coraz częściej flirtują w serwisach dla dorosłych.Mimo że takich portali powstajecoraz więcej, a na rynku widać rosnący przesyt, są strony które cieszą się bardzo dużą bazą użytkowników.

Tinder

Mimo że portal jest amerykański, w Polsce zyskał bardzo dużą popularność, szczególnie wśród młodych osób w dużych miastach. Jest to tak naprawdę kwintesencja speed datingu. Jako użytkownik nie ma się wglądu w bazę użytkowników, a jedynymi preferencjami, jakie można ustawić, są wiek i płeć. Profile innych osób są losowane z puli użytkowników dostępnych w najbliższej okolicy i oceniane. W przypadku pozytywnego ocenienia siebie nawzajem, aplikacja daje możliwość wysłania wiadomości. Cały sposób działania został tak skonstruowany, by jak najbardziej ułatwić i przyśpieszyć pierwsze spotkanie.

Badoo

Portal towarzyski, który zmienił się w platformę do randkowania. Oferuje multum możliwości ze względu na bardzo rozbudowane sposoby poznawania ludzi. Dodatkowo istnieje tutaj możliwość przeglądania bazy użytkowników z różnych okolic, co w połączeniu z możliwością dodania licznych zdjęć oraz rozbudowanego opisu daje bardzo dobre efekty. Warto wspomnieć również o tym, że aplikacja mobilna przesyła powiadomienia, kiedy przechodzi się na ulicy obok innego użytkownika również z niej korzystającego, a następnie daje możliwość wysłania mu wiadomości

prywatnej. Może to być tekst, zdjęcia erotyczne lub filmik.

Sympatia

Portal najmniej popularny wśród młodzieży, jednak cieszący się dużym uznaniem wśród starszej części społeczeństwa. Jest to klasyczna strona randkowa, nie znajdzie się więc tutaj wymyślnych rozwiązań które można zobaczyć chociażby na tinderze. Prosty i intuicyjny interfejs sprawia, że bardzo łatwo jest ją obsługiwać, nawet przez osoby mało obyte z komputerem czy Internetem. Portal daje zarówno możliwość wymiany wiadomości, jak i dołączenia bogatego opisu użytkownika.

Jak widać, wybór odpowiedniego portalu będzie zależał przede wszystkim od wieku osoby go poszukującej. Dla osób młodych najlepszym rozwiązaniem będą Tinder oraz Badoo, natomiast dla dojrzałych – Badoo oraz Sympatia. Dlaczego więc Tinder zyskał pierwsze miejsce mimo mniejszego niż konkurent uniwersalizmu? Ze względu na to, że ma najaktywniejszą bazę użytkowników – nie znajdzie się tam wielu profili osób, które o nim zapomniały. Dodatkowo jego popularność, w przeciwieństwie do jego konkurencji, wciąż rośnie w oszałamiającym tempie.

0 Comments

Leave a Comment