niedziela, 23 czerwca, 2024

Niekiedy w związkach zdarza się i tak, że życie erotyczne partnerów po prostu zaczyna gasnąć, spotykają się oni coraz rzadziej a nawet jeśli dochodzi do zbliżenia, to jest ono takie samo jak zwykle – nudne i niezbyt pociągające. Jednakże są sposoby na to, aby nasze życie łóżkowe odzyskało dawne kolory, tylko jak to zrobić?

Zanim zaczniesz bawić się w wydatki – dowiedz się co może być powodem ciszy w sypialni

Powody mogą być różne, ponieważ może się to zacząć od nieznajomości potrzeb partnera, może również wystąpić brak świadomości własnych potrzeb seksualnych, wyżej wspominana już monotonia i znudzenie, impotencja bądź aseksualizm. Naturalnie powodów może być o wiele więcej, my wymieniliśmy jednak te najczęstsze, więc być może zanim zaczniecie eksperymentować, warto by było porozmawiać szczerze na ten temat, czy któreś z was nie ma jednego z wyżej wymienionych problemów.

Kamasutra

,,Klasyczne” pozycje seksualne (na przykład ,, na misjonarza czy na pieska) często bywają już bardzo ,,oklepane” oraz nudne, dlatego też warto czasem jest pomyśleć o zmodyfikowaniu takich pozycji. Bardzo wiele par lubi pozycję, w której kobieta znajduje się na górze. Warto więc byłoby urozmaicić swoje życie seksualne poprzez staranny dobór nowych pozycji. Istnieje również wiele skutecznych sposobów modyfikacji pozycji podstawowych. Jednym z najlepszych sposobów jest na przykład przeczytanie kamasutry, która zawiera naprawdę wiele ciekawych pozycji erotycznych, które możecie wykorzystać w swojej sypialni.

Seksowna bielizna może być świetnym prezentem na start

W ofercie sklepów erotycznych znajdziemy całe mnóstwo gadżetów erotycznych. Niektóre, bardziej konserwatywnie myślące osoby obawiają się korzystania z nich, całkowicie niepotrzebnie z resztą, ponieważ używanie kajdanek czy pejczy może bardzo podgrzać temperaturę w sypialni. Propozycja skorzystania z kajdanek spodoba się na pewno kobietom, które lubią być zdominowane oraz mężczyznom, którzy lubią grać pierwsze skrzypce w łóżku. Wśród intrygujących gadżetów erotycznych wymienić należy również kulki gejszy, które sprawią rozkosz każdej kobiecie.

Co jeszcze możemy zrobić, aby poprawić naszą sytuację łóżkową?

Przede wszystkim, szczerze porozmawiać ze swoją partnerką. To najlepszy sposób na to, aby ewentualnie rozwiązać podstawowe problemy, bądź po prostu się rozstać.
.

0 Comments

Leave a Comment