niedziela, 14 kwietnia, 2024

Małe usta to problem wielu kobiet. Gdy na tle twarzy są ledwo widoczne, wtedy można pomyśleć o skorzystaniu z profesjonalnego zabiegu – powiększania i modelowania ust w gabinecie medycyny estetycznej. Co warto o nim wiedzieć?

Jak powiększyć małe usta?

Gdy usta są małe, ale także asymetryczne lub mają rozmazany kontur, w takim przypadku można malować je tak, aby wyglądały na większe i bardziej wyraziste. Jest to jednak doraźny sposób na poprawę ich wyglądu, ponieważ makijaż jest nietrwały.

Aby uzyskać trwały efekt zmiany wyglądu małych ust, warto zdecydować się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej. To właśnie tam, pod okiem doświadczonego lekarza, można przeprowadzić zabieg ich powiększania i modelowania.

Kobietom chcącym wykonać powiększanie i modelowanie ust Chorzów oferuje dostęp do sprawdzonych gabinetów, w których można otrzymać profesjonalną pomoc lekarzy medycyny estetycznej.

Na czy polega powiększanie i modelowanie ust?

Zabieg powiększania i modelowania ust polega na wstrzyknięciu w nie kwasu hialuronowego, który działa jak wypełniacz. Pozwala on wtedy na zmianę kształtu ust, by nadać im bardziej atrakcyjny wygląd odpowiadający oczekiwaniom pacjentki.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalną, która występuje w tkankach skóry człowieka. Jest on odpowiedzialny za gromadzenie wilgoci oraz za elastyczność i sprężystość skóry. W medycynie estetycznej kwas hialuronowy używany jest między innymi do usuwania zmarszczek, a także do modelowania twarzy i ciała, w tym również do zmiany wygląd ust.

Powiększanie i modelowanie ust – jak przebiega zabieg?

Medycyna estetyczna specjalizuje się w zabiegach, które są szybkie, skuteczne i bezpieczne. Dzięki temu stanowi ona bardzo dobrą alternatywę dla chirurgii plastycznej, ale z drugiej strony pozwala na uzyskanie lepszych efektów niż tylko przy udziale samych kosmetyków.

Zabieg powiększania i modelowania ust polega na wprowadzeniu w tkanki ust kwasu hialuronowego w odpowiedniej ilości, co pozwala na uzyskanie efektu uwypuklenia warg w określonych ich patiach, na przykład osobno dla górnej i dolnej wargi. Dzięki temu efekt może być tak atrakcyjny.

Powiększanie i modelowanie ust jest zabiegiem szybkim i bezbolesnym, który prowadzony jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz medycyny estetycznej wprowadza preparat w tkanki, a efekt jest natychmiastowy.

Kwas hialuronowy utrzymuje się w tkankach przez około 12 miesięcy, a potem rezultaty zabiegu powoli zanikają. Można jednak wykonać go kolejny raz, aby stale cieszyć się atrakcyjnym wyglądem swoich ust.

0 Comments

Leave a Comment