czwartek, 29 lutego, 2024

Niektórzy ludzie ze zdziwieniem patrzą na ciężarne kobiety i to nawet nie z powodu każdemu znanego, lecz bardziej naturalnego dla kobiety. Wiele kobiet podczas ciąży nie zapomina o tym, by ładnie wyglądać oraz nie chodzi zaniedbana tylko i wyłącznie dlatego ze nic jej się nie chce.

Kobieta z klasą – bo tu o takiej jest mowa – zawsze stara się wyglądać szykownie. Jaki jest tego powód? Ciąża to jeden z najważniejszych etapów w życiu nie tylko młodej ale i dojrzalej kobiety. W czasie tego etapu kobieta powinna również chcieć wyglądać atrakcyjnie, pięknie i przede wszystkim swobodnie. Nie widzi problemu w tym, ze gdy obudzi się rano, musi się umalować i ładnie ubrać, ponieważ czeka ja wizyta u lekarza, przyjaciół, praca czy tylko zwykły wypad do przyjaciół. Czuje potrzebę ładnego wyglądu by każdym swoim ważnym dniu tak samo, jak na imprezie, spotkaniu rodzinnym, konferencji itp. Musi naprawdę złe się czuć, aby nie włożyć najmniejszego wysiłku w swój wygląd.

Tak samo przed i w czasie porodu. Na ten moment czeka od samego początku i nie możne go przegapić. Musi wyglądać wierszo, naturalnie i pięknie. Specjalnie na ten jeden moment na nowo farbuje włosy, kupuje ciuchy, wymyśla odpowiedni, delikatny i niezmazywalny make up. Nie widzi w tym nic złego, ponieważ chce, by wszystko było na odpowiednim poziomie, chce żeby jej najważniejszy dzień był idealny.

1 Comment

beska 19 marca 2018 at 14:55

Teraz dla przyszłych mam można znaleźć taką gamę ubrań, że każda znajdzie coś wygodnego i ładnego dla siebie

Leave a Comment