niedziela, 14 kwietnia, 2024

Wybór sukienki na imprezę powinien być uzależniony przede wszystkim od rodzaju wydarzenia, na które się wybieramy. Współczesne trendy i szeroki wybór różnych krojów, wzorów i kolorów umożliwia nam znalezienie kreacji, która spełni wszystkie nasze wymagania. Jak dobrać sukienkę na imprezę, aby wyglądać stosownie do okazji, a jednocześnie czuć się swobodnie i kobieco? Podpowiadamy. 

Ekskluzywne sukienki na imprezę

Szukając odpowiedniej kreacji na imprezę warto przede wszystkim zastanowić się jaki będzie miała ona charakter. Jeżeli biznesowy lub oficjalny, wówczas lepiej odpuścić sobie krótkie sukienki na imprezę. Na wszelkie większe wyjścia biznesowe lepiej postawić na kreacji o długości co najmniej do kolan.

Dodatkowa warto zastanowić się jaka temperatura będzie panowała wówczas na zewnątrz, a także w jakim miejscu odbywa się uroczystość. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wesel. Latem świetnie sprawdzą się sukienki w pastelowych kolorach różu, błękitu i zieleni czy beżu. Z kolei zimą można sięgnąć po ekskluzywne sukienki na imprezę w kolorze granatu, butelkowej zieleni, a nawet czerni. W przypadku imprezy firmowej najlepiej postawić na ołówkowy krój podkreślający talię lub też zwiewne modele np. w kształcie litery A.

Sukienki dopasowane na imprezę

Kiedy wybieramy się na mniej zobowiązującą imprezę taką jak urodziny lub po prostu wychodzimy do klubu ze znajomymi, możemy postawić na nieco bardziej odważne sukienki o długości midi, lub mini. Wychodząc na dyskotekę, warto jednak pamiętać, że kreacja taka nie może krępować naszych ruchów, a jednocześnie podczas tańca nie powinna odsłaniać zbyt wiele.

Warto sięgnąć po fasony takie jak hiszpanka lub tiulowe spódnice. Tutaj kolorystyka również jest dowolna, możemy zdecydować się na nieśmiertelną klasykę w postaci małej czarnej, jak i odważnych kolorach na przykład fuksji lub kobaltu. Jeżeli stawiamy na oversizowe fasony sukienek, dobrze jest zestawić je z dużym ozdobnym paskiem, który będzie korespondował z biżuterią oraz obuwiem.

 

0 Comments

Leave a Comment

Reklama